Silvia: Môj príbeh nie je o chudnutí, ale formovaní postavy. Vždy som si chcela udržať peknú postavu, stálo ma to veľa úsilia a s pribúdajúcim vekom to bolo vždy ťažšie. Začala som sa zaujímať o zdravý a trvalý spôsob chudnutia. Nepotrebovala som zhodiť veľa kilogramov. Keď som začala používať produkty, tak sa mi postava začala meniť bez akejkoľvek fyzickej námahy na viac ( vždy som sa však snažila žiť aktívne vrátane pohybovej aktivity). Všimla som si, že mi odchádzajú tukové bunky a nahradila to svalová hmota. Keďže svaly sú ťažšie ako tuk, tak som nezaznamenala veľký úbytok váhy, ale zmena bola ohromujúca. Moje okolie si to začalo všímať a nechceli mi veriť, že som schudla len pár kg, vraj to vyzerá ako by som schudla 10 kg, môj ozajstný úbytok na váhe boli len 3 kg, postavu sa mi podarilo vyformovať do mojej vytúženej predstavy. Produkty používam aj naďalej, bez stresu z naberania hmotnosti. Udržiava mi to optimálnu váhu. Dodáva mi to potrebné nutričné hodnoty a mám dostatočné množstvo energie a vitality. Upravili sa mi aj rôzne zdravotné problémy. Podarilo sa mi dosiahnuť skvelý vzhľad bez ohľadu na vek.

Perla: Mám dve sedmičky za sebou. S nadváhou som nikdy nemala problém. S pribúdajúcimi rokmi sa hmotnosť zvyšovala. Rozhodla som sa s tým niečo urobiť. Začala som užívať program a div sa svete, moja hmotnosť začala ustupovať. Zo 67 kg som zišla na 59 kg. Produkty neužívam dlho, iba pár mesiacov. Nemusím držať žiadne diéty, obedujem, večeriam, ale na pohyb nezabúdam.

  ELENA:  Chudnutie v praxi...

   Volám sa Elena, som vydatá a mám 3 deti vo veku od 14 do 24 rokov. Po poslednej materskej dovolenke som začala rýchlo priberať, za 10 rokov postupne 25 kg. Najprv som držala delenú diétu ,ktorou som zhodila cca 10 kg, stále to bolo málo, pridala som pohyb a znovu delenú stravu a dostala som sa na 69 kg, čím som sa celkom uspokojila a prestala som sa kontrolovať. Hmotnosť znovu o 10 kg poskočila. Začala som pravidelne cvičiť a kilá šli dolu  .Od konca apríla som upravila stravu pravidelnými raňajkami v podobe proteínového nápoja a proces sa urýchľoval a sformovala sa mi postava. Dnes som aj na večernom nápoji ,cítim sa výborne a teším sa na ďalšie úbytky hmotnosti. Mojím cieľom je absolvovať triatlon alebo podobný pretek ak mi to zdravie a kondícia dovolia.